7 Eylül 2021

TORKAM Holding’den Teknolojiye Büyük Yatırım

Pandemi sürecini avantaja çeviren TORKAM Holding, 2020 Nisan ayında teknoloji alanında faaliyet gösteren Teusan Teknoloji ve Uzay Sanayi A.Ş’yi kurdu. Medikal ve insansız hava aracı alanlarında Ar-Ge çalışmalarına hız veren TEUSAN, tıbbi “telemedik” cihazı olan “TM01” prototipini geliştirdi.

28 Haziran 2021

TORKAM Holding İcra Kurulu Başkanın’dan TORKAM Almanya Projelerine Ziyaret

İcra Kurulu Başkanımız Sayın Mahmut DERELİ Almanya Nürnberg'de inşası devam eden okul projemizi ziyaret etti. Proje yetkililerinden bilgi aldıktan sonra değerlendirmelerini paylaşan Mahmut DERELİ "Almanya'da bulunan ekiplerimizi gayreti ve yürütülen özenli çalışmalardan dolayı tebrik ederim. TORKAM olarak Avrupa'nın önemli ülkerlerinden biri olan Almanya'da toplam 7 proje yürütüyoruz ve büyümeye...

31 Mayıs 2021

“Hediye Karavanı” Kardeş Ülke Azerbaycan Yolunda

Karabağ Savaşı'nda şehit ve gazi çocuklarına gönderilmek üzere geleneksel oyunlar ile dolu tır Ankara'dan Tovuz şehrine yola çıktı. Çocuk Oyunları ve Spor Kulüpleri Federasyonu'nun düzenlediği T.C. Dışişleri Bakanlığı ve T.C. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı aracılığı ile "Hediye Karavanı" projesinde Torkam Holding olarak sponsor olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Çocuklarımızı sevindirme...

27 Mayıs 2021

Saygıdeğer konuklarımız Torkam Holding Merkez Ofisimizi ziyaret etti.

Saygıdeğer Konya Seydişehir Belediye Başkanı Sn. Mehmet Tutal ve Almanya'dan İş İnsanı Sn. Mevlüt Özdemir ile İsmail Özdemir Torkam Holding Merkez Ofisimizi ziyaret etti.

6 Mayıs 2021

Almanya Nürnberg’de Faaliyet Gösteren Şirketimiz Ziyaret Edildi

Değerli Sn. T.C. Nürnberg Başkonsolosu Serdar Deniz, Sn. Münih Ticaret Ataşesi Ertem Çoban ve Sn. MÜSİAD Nürnberg Başkanı Haluk Dokur Almanya Nürnberg’de faaliyet gösteren şirketimizi ziyaret etti. Daha sonra Konsoloslukta iadeyi ziyaret yapıldı.

22 Şubat 2021

Türkiye Cumhuriyeti Cezayir Büyükelçimize Ziyaret

İcra Kurulu Başkanımız Sayın Mahmut Dereli yerel ortağı Sayın Ali Kessab ile T.C Cezayir Büyükelçimiz Sayın Mahinur Özdemir Göktaş ‘ı makamında ziyaret ederek Cezayir’de bulunan işlerimiz ile ilgili bilgi alışverişinde bulundu.

20 Şubat 2021

2550 Sosyal Konut Projemiz

Cezayir’de yapımı devam eden ve %85 seviyesinde bulunan 2250 sosyal konut projemizi İcra Kurulu Başkanımız Sayın Mahmut Dereli tarafından ziyaret edilerek, ülke temsilcimiz Adem Dinçtürk ve teknik koordinatörümüz Serkan Başel’den bilgi almıştır.

20 Şubat 2021

1900 Sosyal Konut Projemiz

Torkam Holding Cezayir’de, AADL kurumuna 1900 sosyal konut projesini tamamlayarak hak sahiplerine teslim etti.

15 Ocak 2021

Temaşehir Konya Projemizde yer alan Şehit Yunus Mermer Camii ibadete açılmıştır

Temaşehir Konya Projemizde yer alan ve Torkam İnşaat tarafından inşaatı tamamlanarak Şehit Yunus Mermer’e ithaf edilen Şehit Yunus Mermer Camii ibadete açılmıştır.

16 Aralık 2020

Torkam ile Demokratik Kongo Cumhuriyeti Arasında 7,8 Milyar Dolarlık Anlaşma

Torkam Holding ile Demokratik Kongo Cumhuriyeti arasında sosyal konut ağırlıklı olmak üzere, gayrimenkul geliştirilmesi ve genel madencilik alanlarında toplam 7,8 milyar dolarlık anlaşma imzalandı.

tr_TRTR
en_USEN tr_TRTR