Proje Adı :
Proje Tutarı :
Başlama Tarihi :
Durumu :
İnternet Sitesi :
İçeriği :

Vaditepe Bahçeşehir

Vaditepe Bahçeşehir

Modern Yaşamın Yeni “Mahalle” Kültürü!

Vaditepe Bahçeşehir’in en değerli ve en büyük arazisi üzerinde hayata geçirilen Vaditepe Bahçeşehir; hepimizin özlediği o sımsıcak mahalle kültürünü, modern yaşamın kent olgusu içinde kendine has üslubuyla yeniden yorumluyor. Sizlere şehrin içinde doğayla iç içe bir yaşam sunuyor. İstanbul’a modern eserler kazandırmayı kendine misyon edinmiş olan Kiptaş’la, son 15 yıl içinde planlı bir şekilde büyüyerek örnek bir uydu kent halini alan Bahçeşehir’de yeni bir hayat başlıyor.

Proje Adı : VADİTEPE BAHÇEŞEHİR
İçeriği : 510 DAİRE
Konumu : BAHÇEŞEHİR / İSTANBUL
Proje Tutarı : 211.000.000 ₺
Başlama Tarihi : 1 OCAK 2013
Tamamlanma Tarihi : 23 EKİM 2015

TABLO GİBİ BİR ŞEHRE, SON DOKUNUŞ..

Farklı büyüklüklerde yaklaşık 4000 dairenin yer aldığı Vaditepe; geçmişten izler taşıyan geniş yolları, düzenli peyzaj alanları, cadde üstü mağazaları, Bahçeşehir göleti ile Küçükçekmece Gölü’ne bakan yaşam alanlarıyla herkesin kendisini bulacağı yeni bir yaşam merkezi..

FARKLI TARZLARIN AHENGİ

1+1’den 5+2’ye kadar farklı seçeneklerde yaklaşık 4000 dairenin yer aldığı Vaditepe, herkese ve her zevke hitap eden bir mimari tasarıma sahip.

SİZCE MUTLULUK HANGİ KATTADIR?

Dilerseniz 5 katlı konak tipi bloklarda bahçenizin tadını çıkarabilir, dilerseniz çok katlı bloklarda göl manzarasının keyfini yaşayabilirsiniz.

EVİNİZİN HER YERİNDE KALİTENİN İMZASI VAR..

Vaditepe’de yer alan tüm daireler “Kiptaş imzasıyla” hayata geçiriliyor. Evinizin her odası, her santimetresi ayrı bir özen ve kusursuz bir işçilikle inşa edilecek; hem Bahçeşehir hem de İstanbul örnek bir yaşam merkeziyle tanışacak!

VİTRİNLER, VADİTEPE IŞILTISINI YANSITIYOR

25.000 metrekarelik ticari alanların yer aldığı Vaditepe Bahçeşehir’de, birbirinden şık mağazalar, kafeler, restoranlar her gününüze ayrı bir keyif katmak için yeni evinizde sizi bekliyor.

ARADIĞINIZ NE VARSA, VADİTEPE’DE!

Tüm sosyal donatılar hemen yanıbaşınızda.Camisi, okulu, marketi, açık spor alanları, çocuk oyun alanları ile Vaditepe Bahçeşehir’de aradığınız her şey elinizin altında.

HAYATTAN KOPMADAN GÜVENDE OLMAK

Vaditepe Bahçeşehir temel güvenlik anlayışımız, hayattan tüm bağlarınızı kopararak güvenliğinizi sağlamak değil, “Yaşayan bir projenin” güvenliğini sağlamak! 7/24 kapalı devre kamera kayıt sistemi, uzman güvenlik ekibi ile yeni evinizde hep huzuru hissedeceksiniz.

tr_TRTR
en_USEN tr_TRTR