Proje Adı : Torkam E5
Proje Tutarı : 900.000.000 ₺
Başlama Tarihi : 21 Nisan 2018
Durumu : Devam Ediyor
İnternet Sitesi : www.torkame5.com
İçeriği : Rezidans & Ofis & Çarşı

Torkam E5

Torkam E5

Güçlü Konum, Sağlam Yatırım

İstanbul’un en merkezi bölgelerinden Sefaköy’de yükselen Torkam E5’tesiniz.
Ofisinizden veya evinizden çıktığınız an, Kadıköy’ü Beylikdüzü’ne bağlayan metrobüs hattı kapınızın önünde.

Hemen yanınızda Sefaköy’ü Yenikapı’ya, tüm şehri ise birbirine bağlayan metro hattı var. Ve karşınızda da projelendirilmesi merakla beklenen Millet Bahçesi bulunuyor.

Güçlü konum sağlam yatırım derken, bu projenin eşsiz konumundan ve
her geçen gün yükselecek yatırım değerinden bahsediyoruz.

Proje Adı : TORKAM E5
İçeriği : Rezidans & Ofis & Çarşı
Konumu : İstanbul
Proje Tutarı : 900.000.000 ₺
Başlama Tarihi : 21 Nisan 2018
Durumu : Devam Ediyor
Detaylı Bilgi : www.torkame5.com

E5 HAYATINIZ OLACAK

TORKAM, E5 cepheli, eşi benzeri olmayan, karma bir projeye imza atıyor.Rezidanslar, ofisler, restoranlar, kafe ve mağazalardan oluşan yaşam alanları ve metro, metrobüs, E5 gibi ulaşım olanaklarıyla; İstanbul’a hayalden öte bir yaşam sunuyor. Mutluluğa dair her şeyi bulabileceğiniz Torkam E5’te; hayalleriniz kadar büyük, hayal edemeyeceğiniz kadar konforlu bir yaşam sizi bekliyor.

KONUMUYLA ÇIĞIR AÇAN PROJE!

Birçok projeyle karşılaşmış olabilirsiniz fakat böylesi merkezi ve kolay ulaşılır bir proje görmediniz! E5 Sefaköy metrobüs durağının yanında yükselen Torkam E5, aynı zamanda yapımına başlanacak Sefaköy metro durağına da ev sahipliği yapıyor. Özel aracınız mı var? Tüm İstanbul’u boydan boya geçen E5’e çıkmanız yeterli. E5 otoyolu ve Basın Ekspres bağlantısı ile TEM otoyolu, özel araç sahiplerine ulaşım alternatifleri sunuyor. Düşüncesi dahi insanları heyecanlandıran Millet Bahçesi ise bir adım uzağınızda.

AKILLI YATIRIM GERÇEK KAZANÇ

Torkam E5, yatırımda sınırları aşmaya geliyor. Eşsiz konumuna kaliteli mimariyi ekleyerek; yatırımcıya şehrin en kazançlı projesini sunuyor. 1+1’den 3+1’e rezidanslar, 77 m2 ’den başlayan ofisler ve ticari üniteler, yatırımcıları bekliyor. İşte Torkam E5 Güçlü Konum. Sağlam Yatırım.

tr_TRTR
en_USEN tr_TRTR