Proje Adı :
Proje Tutarı :
Başlama Tarihi :
Durumu :
İnternet Sitesi :
İçeriği :

Temaşehir Konya

TEMAŞEHİR KONYA

Bir düşün gerçek olsun.

Türkiye’nin en büyük gayrimenkul yatırım ortaklığı Emlak Konut GYO’nun Konya’nın en değerli bölgesi Meram’ın merkezinde inşa ettiği Temaşehir Konya, 20 bin metrekare yüzölçümlü meydanı ve meydan çevresinde tasarlanmış 42.Cadde adı verilen cadde, mağaza, dükkan ve restoranları, modern tasarımlı camisi, park alanı, gençlik ve kültür merkeziyle birlikte modern şehircilik unsurlarını bir arada sunuyor.

Toplam 740 adet olmak üzere, 120 m² ile 386 m² arasında değişen büyüklüklerde 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve 6+1 daire seçenekleri ve 42.Cadde adı verilen 163 adet mağaza ile Konya’nın yeni merkezi olacak Temaşehir’de, herkesin düşü gerçek olacak.

Proje Adı : TEMAŞEHİR KONYA
İçeriği : 740 Daire, 163 Mağaza
Konumu : KONYA
Proje Tutarı : 700.000.000 ₺
Başlama Tarihi : 15 ARALIK 2015
Durumu : TESLİMATLAR YAPILIYOR
Detaylı Bilgi : www.temasehir.com.tr

Temaşehir Konya ile meydan hayallerinize kalıyor.

60 bin metrekare proje alanı ile 20 bin metrekare yüzölçümlü meydanı ve meydan çevresinde tasarlanmış 42.Cadde’de yer alan mağaza, dükkan ve restoranları, modern tasarımlı camisi, park alanı, gençlik ve kültür merkeziyle bu meydanda sadece hayaller yer alacak.

Ev sahipliği yaptığı dünyaca ünlü markalar ve prestijli Türk markaları ile Temaşehir Konya’da alışveriş keyfi de bir başka yaşanacak.

Sadece Konya’nın değil Anadolu’nun en önemli merkezlerinden biri olacak bu meydanda, herkes gerçekleşen düşlerini doyasıya yaşayacak.

tr_TRTR
en_USEN tr_TRTR