Projelerimiz

TORKAM E5

İstanbul – Türkiye

İstanbul’un en önemli ulaşım merkezlerinden E5’e komşu olan proje, Atatürk Havalimanı, Metrobüs ve Tramvay’ın yanı sıra yakın zamanda hayata geçirilecek Metro ve Havaray’ın hemen yanında yer alıyor. 20.776 m2 arsa alanına sahip, TORKAM E5 projesinde 234 adet rezidans, 117 ofis, 310 adet çarşı dükkanı bulunuyor. Farklı konut tiplerine sahip TORKAM E5’te 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde konutlar bulunuyor.

Projedeki 1+1 daireler 53 m2’den , 2+1 daireler 70 m2 büyüklükten başlarken 3+1 dairelerin kullanım alanları 120 m2 olarak tasarlandı. Projedeki 117 adet ofisin kullanım alanı ise 80 metrekare ile 180 m2 arasında farklılık gösteriyor. Cadde dükkanları ve çarşı mağazalarından optimum fayda sağlanması amacıyla, 16 ay boyunca bölgenin tüm detayları gözlemlenerek analiz edildi.

Dükkanlarda ve modern konut projelerinde aranan konfor, teknoloji ve güvenlik unsurlarını titizlikle planlanan projede ferah ve sosyal bir yaşam, ev sahiplerini kısa sürede buldu. Sosyal donatı anlamında bölgenin en iddialı projeleri arasında bulunan TORKAM E5’te açık ve kapalı otopark alanları ile ev ve ofis sahiplerinin otopark sorunu ortadan kaldırılırken güvenliğin 7/24 kamera sistemi ve güvenlik ekibi ile sağlanıyor.

EMLAK KONUT FİKİRTEPE KENTSEL TASARIM

İstanbul – Türkiye

Kentsel dönüşümde öncü olmaya devam eden TORKAM İnşaat, Temmuz 2021’de, 42.346 m2’lik inşaat alanına sahip Fikirtepe Kentsel Tasarım projesinin çalışmalarına başlamıştır. TORKAM İnşaat, 137 konutluk bu projeyi Mart 2023’de teslim etmeyi planlıyor.

FİKİRTEPE YAŞAM MERKEZİ

İstanbul – Türkiye

Fikirtepe’nin Yeni Yaşam Merkezi: Mayıs 2018’de çalışmalarına başlanan Fikirtepe Yaşam Merkezi Projesi, 30 ay içerisinde Kasım 2021’de, 182.198 m2’lik arsa alanına sahip, farklı büyüklüklerde 1101 konutluk dev proje TORKAM İnşaat tarafından tamamlanmıştır. 5 blok olarak tasarlanan Fikirtepe Yaşam Merkezi’nde 511 adet 1+1, 438 adet 2+1, 128 adet 3+1 ve 24 adet 4+1 konut bulunuyor.

TEMAŞEHİR KONYA

Konya – Türkiye

Konya’nın en değerli bölgesi Meram’ın merkezinde inşa edilen Temaşehir Konya, 20 bin metrekare yüzölçümlü meydanında 740 adet konut ve meydan çerçevesinde tasarlanmış 42.Cadde, toplam 163 adet mağaza, dükkan ve restoranları, modern tasarımlı camisi, park alanları, gençlik ve kültür merkeziyle birlikte TORKAM İnşaat tarafından 1478 iş günü içerisinde Ocak 2020’de başarı ile tamamlanmıştır.

Meram’da hayata geçen Temaşehir Konya, yanı başında projelendirilen Konya Metrosuna ve Hızlı Trene (YHT) olan yakınlığı ile de herkesin kolayca ulaşabileceği mükemmel bir konumda yer almaktadır.

VADİTEPE BAHÇEŞEHİR

İstanbul – Türkiye

Ocak 2013’de çalışmalarına başlanan Bahçeşehir Vaditepe Projesi, 21 ay içerisinde Ekim 2015’de TORKAM tarafından başarıyla tamamlanmıştır. Farklı büyüklüklerde yaklaşık 524 dairenin yer aldığı Vaditepe’de; geçmişten izler taşıyan geniş yollar, düzenli peyzaj alanları, cami, okul, market, açık spor alanları, çocuk oyun alanları, Bahçeşehir göleti ile Küçükçekmece Gölü’ne bakan yaşam alanları gibi bir çok ayrıcalık hayat buldu.

25.000 metrekarelik ticari alanlarında yer aldığı Vaditepe Bahçeşehir’de, birbirinden şık mağazalar, kafeler, restoranlar hizmet veriyor.

KONAKKALE WEST

Kırklareli – Türkiye

Trakya Bölgesi’nin gözde şehri Kırklareli’nde, yepyeni bir anlayışla tasarlanan Konakkale West, TORKAM İnşaat tarafından 471 iş günü içerisinde Nisan 2014’de başarı ile tamamlanmıştır.

Kırklareli’nin çekim merkezinin tam ortasında inşa edilen Konakkale West her yöne benzersiz ulaşım ayrıcalığı sunuyor. 12.500m2 arazi üzerinde 106 daire, 8 ticari alan ünitesinin yer aldığı Konakkale West projesi radyejeneral temel sayesinde depreme dayanıklı yapılara sahip.

Modern mimari tasarımı, geniş peyzaj alanı, sosyal yaşam alanları, kapalı otopark, Türk hamamı, spor, yüzme, çocuk oyun alanları gibi bir çok ayrıcalık Konakkale West projesinde hayat buldu.

KONAKKALE BOSPHORUS

Çanakkale – Türkiye

Çanakkale Kepez’de bulunan Konakkale Bosphorus, TORKAM İnşaat tarafından 879 iş günü içerisinde Ağustos 2013’de tamamlanmıştır. Konakkale Bosphours projesinde toplam 237 konut, geniş peyzaj alanı ve 8 adet ticari ünite yer almaktadır.

Eşsiz deniz manzarası ve Çanakkale 18 Mart Üniversitesi’ne 1,3 kilometre, havaalanına 4,5 kilometre, üniversite hastanesine ise 2 kilometre mesafesi bulunuyor.

KINDERHORT AM STADTPARK

Nürnberg – Almanya

WOHNCARRE AM SCHAFBRINKE

Hannover – Almanya

KINDERHORT GLOGAUERSTRAßE

Nürnberg – Almanya

PEINER STRAßE

Hannover – Almanya

1900 Konut

Cezayir – Cezayir

1350 Konut

Cezayir – Cezayir

1200 Konut

Cezayir – Cezayir

Boumati

Cezayir – Cezayir

KBF Hotel

Cezayir – Cezayir

Chaiba

Cezayir – Cezayir

Stamopolu Lux

Primorsko – Bulgaristan

AM BULLENDORF

Stade – Almanya

FRAUENTORGRABEN

Nürnberg – Almanya

BARTWEG

Hannover – Almanya

RESI SCHULGRUNDSTÜCK B5 B14

Nürnberg – Almanya

RESI AREAL

Nürnberg – Almanya

DIEBACHER STRASSE

Nürnberg – Almanya

WELSER LIVING

Nürnberg – Almanya

BOGEN STRAßE

Nürnberg – Almanya

HOF STUDENT APPARTMENTS

Almanya

PRISDORFER STRAßE

Pinneberg – Almanya