Başkan’ın Mesajı

TORKAM Holding olarak ticari yolculuğumuza 1989 yılında attığımız temelle başladık. Bugün itibariyle faaliyetlerimizi 7 ülke 8 sektör 25 grup şirketi ve 5000 kişiden oluşan insan kaynağımızla sürdürmekteyiz. Türkiye, Almanya, Hollanda, Lüksemburg, Bulgaristan, Cezayir ve Demokratik Kongo Cumhuriyeti ülkelerinde şirketlerimiz ve ofislerimiz bulunmaktadır.

Faaliyet alanlarımızı:
1. İnşaat Taahhüt İşleri
2. Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım
3. Teknoloji ve Uzay sanayi
4. Dış Ticaret- İhracat
5. Sanayi
6. Lojistik
7. Madencilik
8. Sermaye Girişimi
olarak belirledik.

İlk günden bugüne kadar elde ettiğimiz birikimlerle nitelikli ve başarılı projeler geliştirmenin, insan kaynaklarımızı, sektör sayımızı, faaliyette bulunduğumuz ülke sayımızı ve iş hacmimizi sürekli artırmanın gururunu taşıyoruz.

Büyümemizde en önemli faktörler arasında yer alan İnsan kaynaklarımızı, büyük ve nitelikli bir aile, sürekli kalkınmayı ve sürdürülebilir bir başarıyı hedef edinmiş bir kitle olarak bir arada tutmayı görev bildik. Küresel bir oyuncu olmanın, doğduğumuz topraklara vefa borcumuzu ödemekten geçtiğinin hep bilincinde olduk.

İş geliştirme süreçlerimizde; köklerimize bağlılığımız ve evrensel değerler arasında sağlam köprüler oluşturduk.
TORKAM Holding olarak sürekli gelişmekte olan dünyada başarının sırrını değişim, dönüşüm ve yenilikçilik olarak belirledik.
Birlikte yürüdüğümüz bu yolda paydaşlarımıza, müşterilerimize, finans kuruluşlarımıza, tedarikçilerimize, dostlarımıza, çalışanlarımıza ve ailelerine, teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Sizleri büyüme ve istikrarımız için elde edeceğimiz yeni başarılarımızın teminatı olarak görüyoruz.

Mahmut DERELİ
TORKAM Holding İcra Kurulu Başkanı